Укрзалізниця отримала ліцензію на право здійснення діяльності з розподілу електричної енергії

Залізничні новини 43 просмотр 12.11.2018, 17:15

Укрзалізниця отримала ліцензію Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії. Ліцензія набуває чинності з 1 січня 2019 року в межах розташування системи розподілу електричної енергії, що знаходиться у власності акціонерного товариства «Укрзалізниця», та приєднаних до її мереж електричних мереж інших власників, з якими укладено відповідні договори.

Законом України «Про ринок електричної енергії» відокремлено діяльність з розподілу електричної енергії від інших видів діяльності, зокрема виробництва та постачання електричної енергії. Таким чином Укрзалізниця отримала нову ліцензію з розподілу електричної енергії.

Одночасно даним рішенням НКРЕКП анульовано ліцензії Укрзалізниці на право провадження господарської діяльності з двох видів послуг: передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.