Укрзалізниця виконує всі замовлення на перевезення енергетичного вугілля – до нового опалювального сезону на ТЕС відвантажено 18,6 млн тонн вугілля

Залізничні новини Переглядів: 15.11.2018, 10:40

З 1 червня по 13 листопада 2018 року Укрзалізниця перевезла на вітчизняні електростанції 18,6 млн тонн енергетичного вугілля для нового опалювального сезону. Це майже на 10,7% більше ніж за аналогічний період 2017 року, коли було перевезено 16,8 млн тонн. Відвантаження вугілля з територій Донецької та Луганської областей непідконтрольних українській владі не відбувалося.

Укрзалізниця виконує всі замовлення енергогенеруючих компаній України, що забезпечують життєдіяльність промислових підприємств і міст країни в цілому. Вугілля перевозиться до Трипільської, Дарницької, Чернігівської, Криворізької, Калуської, Ладижинської, Зміївської, Бурштинської, Добротвірської та інших ТЕС. При плануванні вантажних перевезень рухомий склад першочергово надається під навантаження саме енергетичного вугілля.

З метою координації спільних дій з енергетиками залізничники щовівторка проводять селекторні наради за участю представників енергогенеруючих компаній, де в оперативному режимі вирішуються питання забезпечення навантажувальним ресурсом, вивантаженням енергетичного вугілля на електростанціях та вчасного виконання планів перевезення вугілля.

Довідково: для перевезення енергетичного вугілля в робочому парку на території Україні перебуває 64 тис. напіввагонів, з яких майже 29 тис. од. – власності Укрзалізниці.

Тов Центр Трубоізоляція