Користуйтеся експресом Київ – Бориспіль, це надійно та недорого, – Петро Порошенко

Залізничні новини Переглядів: 30.11.2018, 13:10

Сьогодні, в останній день листопада, Укрзалізниця вперше поєднала залізничні ворота столиці з найбільшими повітряними воротами України – Міжнародним аеропортом «Бориспіль». Нове сполучення ст. Київ-Пасажирський – ст. Бориспіль-аеропорт відкрили Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон, голова наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Шевкі Аджунер та в.о. голови правління товариства Євген Кравцов.

Під час запуску першого рейсу швидкісного експресу Президент України відзначив роботу залізничників, які у надзвичайно короткі терміни змогли збудувати залізничне сполучення з аеропортом «Бориспіль». «Перш за все я хочу привітати колектив Укрзалізниці, ви – великі молодці! Тому що хтось збирався збудувати це за 20 років, хтось за 12 років… А ви збудували його за 9 місяців! 9 місяців – це дуже гарний термін, і для жінок для народження, і для нашого експресу. І дуже важливо, що сьогодні, в останній день листопада, ми маємо народження нового експресу», – зазначив Петро Порошенко.

Президент України зауважив, що проект вдалося реалізувати за 480 млн грн, тоді як раніше його оцінювали в 11 млрд грн. Петро Порошенко закликав пасажирів подорожувати новим поїздом: «Користуйтеся експресом, це надійно та недорого», – додав Петро Порошенко.   

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що Укрзалізниця якісно виконала завдання, поставлене Урядом з реалізації цього проекту. «Це черговий наш інфраструктурний проект, який дає абсолютно нову якість послуг для громадян. Ми будуємо дороги, розвиваємо залізничне сполучення. Попереду ще дуже багато роботи, але ми знаємо, як її виконувати і  відповідально ставимося до завдань, що ставимо перед собою», — наголосив Володимир Гройсман.

Зі свого боку голова наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Шевкі Аджунер підкреслив інноваційність проекту та його значення для пасажирів: «Я вважаю, що інтегрований транспорт – це вдале рішення. Найкращим для людей є розумний транспорт. Сьогоднішній проект це підтверджує. Я гордий тим, що надали людям таку можливість і зв’язали столицю України з аеропортом «Бориспіль».  

За словами керівника Укрзалізниці Євгена Кравцова, проект реалізований за кошти компанії та її силами, тож залізничники вкотре довели, що здатні реалізувати найскладніші завдання у найбільш стислі терміни. «Продаж квитків на експрес Київ – Бориспіль розпочався сьогодні о 12:00. Пасажирам ми запропонували комбінацію різних видів транспорту: міського наземного, метрополітену, залізничного, авіаційного, що забезпечить максимально зручну логістику для подорожей. Доступний тариф, а в подальшому ми передбачимо певну систему знижок, зокрема при купівлі квитка туди та зворотно», — розповів Євген Кравцов.

Придбати квитки на поїзд можна в залізничних касах та кіосках самообслуговування.

Раніше повідомлялося, що залізничне сполучення між столицею та головними повітряними воротами України функціонуватиме в режимі 24/7.

Тов Центр Трубоізоляція