У перші години роботи Kyiv Boryspil Express на його рейси продано 139 квитків

Залізничні новини Переглядів: 30.11.2018, 15:15

У перші години роботи залізничного швидкісного експресу Київ – Міжнародний аеропорт «Бориспіль» на його рейси вже продано 139 квитків. Такі темпи реалізації проїзних документів свідчать про зацікавленість пасажирів до такої послуги з трансферу, — зазначив в.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов.

Нагадаємо, що продаж квитків на новий Kyiv Boryspil Express було відкрито сьогодні о 12:00, після урочистого запуску сполучення за участю Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона, голови наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Шевкі Аджунера та керівника Укрзалізниці Євгена Кравцова.

Залізничне сполучення між столицею та головними повітряними воротами України функціонуватиме в режимі 24/7, із графіком курсування поїзда можна ознайомитися на сайті Укрзалізниці. Він складався таким чином, щоб поїзд міг конкурувати з іншими видами транспорту та враховував пікові навантаження міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Вартість квитка є доступною для пасажирів і складає 80 грн.

Квитки на експрес можна придбати в кіосках самообслуговування, які розміщені на конкорсі над 14-ою колією на вокзалі у Києві. Для придбання квитка за готівковий розрахунок організовані дві спеціальні каси на Центральному та Південному вокзалах. В аеропорту «Бориспіль» квитки можна придбати в касах та терміналах, що розташовані на вході до залізничної платформи. На станції Дарниця квитки можна придбати в касі № 2.

Тов Центр Трубоізоляція