Минулої доби з негодою боролися понад 5 тис. залізничників

Залізничні новини 40 просмотр 13.12.2018, 08:50

У зв’язку з погіршенням погодних умов на території Україні впродовж 12 грудня залізничники активно долучилися до снігоборотьби. Зокрема, від снігу очищувалися колії, перони, стрілочні переводи. Упродовж минулої доби основні заходи проводилися на території регіональних філій «Південно-Західна залізниця», «Південна залізниця» та «Одеська залізниця», де товщина снігового покрову подекуди сягала 27 см.

 Загалом вчора в заходах зі снігоборотьби взяли участь 5049 залізничників, було задіяно 4 снігоочисні колійні машини. Залізничники прибрали від снігу понад 8,2 тис. стрілочних переводів та 156 пасажирських платформ. Від снігу очищалися залізничні вокзали, станції та зупиночні платформи – за добу вивезено близько 2,4 тис. куб. м снігу.

Раніше повідомлялося, що через падіння дерева та обрив контактної мережі затрималося кілька поїздів на Київщині.

Укрзалізниця закликає пасажирів під час планування поїздок враховувати ускладнення, що можуть виникнути через погодні умови. Просимо пасажирів бути уважними та слухати оголошення на вокзалах. У разі виникнення зауважень та пропозицій щодо обслуговування пасажирів просимо інформувати на гарячу лінію «Якість та сервіс» за номером: 0800-50-3111.