Залізничники продовжують очищати від снігу інфраструктуру

Залізничні новини 60 просмотр 14.12.2018, 09:50

Залізничники продовжують очищати від снігу колії, перони, стрілочні переводи й іншу інфраструктуру. Упродовж минулої доби в роботах взяли участь понад 6,3 тисячі залізничників, було задіяно 5 снігоочисних колійних машин. Роботи проводилися майже на всій території України.

 Найбільший покрив снігу зафіксовано на Південній, Південно-Західній та Одеській залізницях. Загалом залізничники вже прибрали від снігу понад 8,5 тис. стрілочних переводів, 390 пасажирських платформ та 275 переїздів. Запізнень та затримок поїздів минулої  доби через негоду не зафіксовано.

Укрзалізниця закликає пасажирів під час планування поїздок враховувати ускладнення, що можуть виникнути через погодні умови. Просимо пасажирів бути уважними та слухати оголошення на вокзалах. У разі виникнення зауважень і пропозицій щодо обслуговування пасажирів просимо інформувати на гарячу лінію «Якість та сервіс» за номером: 0800-50-3111.

Довідка: для очищення станцій і платформ від снігу залізничники підготували 110 снігоочисних та 85 снігоприбиральних машин. Також Укрзалізниця підготувала до зимових пасажирських перевезень 2812 вагонів, з них 2178 вагонів – на комбінованому опаленні та 634 – на вугільному.