Експерти Світового банку визначаються зі шляхами підтримки залізничної галузі в Україні

Залізничні новини 33 просмотр 17.12.2018, 17:22

Експерти Світового банку та фахівці Укрзалізниці обговорюють шляхи підтримки залізничної галузі в Україні.  У даний час вони проводиться аналіз ситуації в окремих сферах діяльності компанії, за результатами якого будуть визначені механізми співпраці Світового банку з Укрзалізницею.

«Маємо постійні тісні контакти з представниками Світового банку. Сьогодні провели чергову таку робочу зустріч. Наразі експерти цієї міжнародної фінансової організації відзначають низку позитивних трендів в Укрзалізниці. Їхнє задання встановити, наскільки ці тренди є незворотніми та наскільки швидко покращується ситуація в компанії», — повідомив Євген Кравцов.

Він також додав, що діалог Укрзалізниці та Світового банку зосереджений навколо п’яти тем, що були визначені як перспективні для взаємодії та співробітництва. Зокрема, детально обговорюються такі питання: тарифи на вантажні залізничні перевезення, пасажирські перевезення, управління боргами, управління активами інфраструктури та пріоритизація інвестицій, а також відкриття ринку вантажних перевезень.

«Конкретні механізми співпраці Укрзалізниці та Світового банку будуть визначені за результатами проведеного фахівцями Світового банку аналізу. Планується, що відповідна робота буде здійснена до червня 2019 року», — повідомив керівник Укрзалізниці.