На зимові свята Укрзалізниця оформила вже понад 75 тис. квитків для групових перевезень школярів

Залізничні новини 29 просмотр 18.12.2018, 13:40

Упродовж новорічно-різдвяних перевезень Укрзалізниця планує перевезти 1426 дитячих груп загальною кількістю 75,5 тисяч осіб. Саме стільки заявок на дитячі перевезення отримала й оформила компанія станом на 17 грудня 2018 року. Загалом уже оформлено 1913 заявок на групові перевезення на 103,1 тис. місць.

«З розвитком внутрішнього туризму збільшується популярність залізничних пасажирських перевезень – Укрзалізниця оформлює більшу кількість заявок. Цьогоріч фактичний рівень забезпечення місць за груповими заявками вже перевищено на 23% до відповідного показника минулого року. Ця робота продовжується – компанія приймає заявки та опрацьовує їх», – прокоментував директор департаменту організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень Укрзалізниці Олександр Красноштан.

Також, за словами Олександра Красноштана, організатори поїздок повинні зважати на те, що пропускна здатність колій та кількість місць у поїздах обмежена, тому Укрзалізниця просить розглядати альтернативні варіанти дат і маршрутів.

Загалом за аналітичними даними, Укрзалізниця у святкові дні перевезе на 7 % пасажирів більше, ніж у відповідний період минулого року.

Нагадаємо, що Укрзалізниця продовжує призначати додаткові поїзди на період новорічно-різдвяних свят. Наразі призначено 23 поїзди. Всього передбачено 30 пар додаткових поїздів. Квитки можна придбати в залізничних касах та в онлайн-системі продажу квитків.