Молодик отримав електротравму, бігаючи по даху вантажного вагона

Залізничні новини 25 просмотр 16.01.2019, 11:40

Любителі екстремальних розваг уже відкрили статистику невиробничого травматизму на залізничному транспорті у 2019 році. Так, 14 січня на станції Одеса-Пересип травмувався чоловік 1998 року народження, який біг по даху критого вантажного вагона та був уражений електричним струмом. Після прибуття поїзда на станцію Одеса-Сортувальна чоловік впав з даху між вагонами та був доставлений до обласної лікарні міста Одеса.

 

Загалом у 2018 році через нехтування правилами безпеки на залізниці та ураження електричним струмом травмувалися 35 сторонніх громадян, з них 12 – смертельно. Серед травмованих 13 дітей віком до 16 років, з них 4 травмовано смертельно. За відповідний період 2017 року від ураження електричним струмом травмовано 42 сторонніх громадянина, з них 17 – смертельно. Серед травмованих було 12 дітей віком до 16 років, з них 2 травмовано смертельно.

Нагадуємо, що порушення правил безпеки на залізничному транспорті може призвести до травмування або й загибелі. Пролазити під вагонами або підніматися на них суворо заборонено через небезпеку ураження електричним струмом високої напруги (27 000 V). На електрифікованих лініях заборонено підніматися на опори, а також торкатися до металевих проводів заземлення, які йдуть від опори до рейки; наближатися до електропроводу, що лежить на землі, ближче ніж на 10 метрів. Не дозволяється також підходити ближче ніж на півметра до краю платформи після оголошення про прибуття поїзда до його повної зупинки.