Під час зимових свят Укрзалізниця перевезла понад 3 млн пасажирів

Залізничні новини 24 просмотр 18.01.2019, 16:32

Під час новорічно-різдвяних свят у пасажирських і швидкісних поїздах Укрзалізниця перевезла 3 млн 139 тис. пасажирів. Це на 76 тис. пасажирів або на 2 % більше, ніж за минулорічні зимові свята.

 

Крім того, для забезпечення масових новорічних та різдвяних перевезень на вказаний період у було призначено 40 додаткових пасажирських поїздів на 312 рейсів, у яких було перевезено 328 тис. пасажирів. Це на 16 тис. пасажирів (або на 5%) більше, ніж перевезено в додаткових поїздах за аналогічний період минулого року.

В Укрзалізниці відзначили, що, незважаючи на обмежений парк пасажирських вагонів, який через старіння щороку зменшується, компанія здатна ефективно організувати перевезення. Саме завдяки раціональному використанню пасажирських вагонів під час цьогорічних зимових свят вдалося перевезти пасажирів більше, ніж роком раніше. Але Укрзалізниця все одно потребує невідкладного оновлення існуючого рухомого складу та прямої державної підтримки в цьому питанні.

Нагадаємо, у січні 2019 року в Укрзалізниці розпочав функціонувати оновлений контактний центр для пасажирів. Він покликаний опрацьовувати всі звернення пасажирів щодо їх обслуговування в режимі реального часу.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця запроваджує для людей з інвалідністю продаж пільгових квитків через інтернет.