Володимир Кістіон офіційно представив колективу Євгена Кравцова як голову правління АТ «Укрзалізниця»

Залізничні новини 34 просмотр 18.01.2019, 17:26

Колективу АТ «Укрзалізниця» 18 січня 2019 року офіційно представлено Євгена Кравцова на посаді голови правління акціонерного товариства. У заході взяли участь Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, міністр інфраструктури України Володимир Омелян, заступник голови наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Даніель Білак.

 

Як зазначив Володимир Кістіон, кандидатуру Євгена Кравцова на посаду голови правління Укрзалізниці було внесено одностайним рішенням наглядової ради товариства. «Про позитивні зміни свідчать реальні фінансово-економічні показники роботи Укрзалізниці. Це ефективна робота всього колективу під керівництвом виконувача обов’язків голови правління. З 2017 року українська залізниця працює беззбитково. Компанія капіталізується, збільшує свою реальну вартість, реалізує інфраструктурні проекти. Ми також пам’ятаємо, що частина вагонного парку втрачена й залишилася на непідконтрольній території. Серйозний дефіцит тяги зусиллями команди залізничників останніми місяцями знаходить своє вирішення. Серед пріоритетних завдань менеджменту уряд також бачить питання соціального захисту, заробітних плат, матеріально-побутових умов працівників Укрзалізниці», – наголосив Віце-прем’єр-міністр України.

У свою чергу, міністр інфраструктури України наголосив, що керівник Укрзалізниці сьогодні має підтримку Президента, Прем’єр-міністра та Уряду, тому в компанії є всі передумови для реформування й зайняття лідерських позицій в Україні. «На якісний результат чекають усі: пасажири, бізнес і держава, бо ви не просто перевозите, ви безпосередньо впливаєте на економіку України. Ви той інструмент і ті люди, які формують майбутнє держави. Ми мали успішні переговори з Європейським союзом , я сподіваюся, що отримаємо додаткове фінансування та підтримку держави. Але це стане можливим після якісного результату нашої роботи», – зазначив Володимир Омелян.

Заступник голови наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Даніель Білак привітав Євгена Кравцова з початком роботи в статусі голови правління товариства та наголосив на конструктивній і тісній співпраці правління, наглядової ради товариства та акціонера – Кабінету Міністрів України.

«Укрзалізниця формує 3% ВВП країни, у компанії працює 1,5% працездатних громадян держави. Вірю, що Євген Кравцов, як молодий, професійний керівник з підприємницьким підходом, здатен розкрити значний потенціал компанії», – зазначив Даніель Білак.

Євген Кравцов подякував за високу довіру Президенту, Прем’єр-міністру та Уряду та окреслив колективу залізничників ключові завдання на 2019-2021 роки.

«2019-й має стати роком подолання всіх кризових явищ та накопичення ресурсів для реалізації масштабних проектів. У 2020 році необхідно використати ці кошти для масштабних інвестицій. Одне з завдань, поставлених державою, це подолання дефіциту тяги. У 2020 році маємо реалізувати проект модернізації тепловозів і електровозів, а у 2021 році, після законодавчих змін, мусимо бути готовими до відкриття ринків. У 2021 році Укрзалізниця має бути здатною конкурувати з будь-якою приватною компанією. Є 100% підтримка керівництва держави, і треба напружено працювати, щоб досягти поставлених цілей. Маємо дбати про працівників компанії, цінувати їх – це наш головний ресурс, і з цих позицій необхідно здійснювати всі зміни», – зазначив Євген Кравцов.