За активного сприяння менеджменту Укрзалізниці розпочато кримінальне провадження щодо посадових осіб однієї з філій компанії

Залізничні новини Переглядів: 28.01.2019, 17:40

Співробітниками Служби безпеки України за фактом вимагання неправомірної вигоди затримано заступника начальника відділу однієї з філій Укрзалізниці. У рамках цього ж кримінального провадження затримано і посередника. Наразі також вирішується питання щодо затримання головного інженера цієї філії.


Правоохоронцями за активної взаємодії з представниками Департаменту економічної та інформаційної безпеки Укрзалізниці було встановлено факти вимагання неправомірної вигоди службовими особами філії за надання в оренду спецтехніки. Загальна сума неправомірної вигоди, яка вимагалась, становить 250 тисяч гривень.

За цим фактом у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, під час отримання першого траншу неправомірної вигоди в розмірі 17 тисяч гривень затримано заступника начальника відділу однієї з філій Укрзалізниці та посередника.

Наразі також вирішується питання щодо затримання в порядку ст. 208 КПК України головного інженера цієї філії.

Операція з викриття фактів вимагання неправомірної вигоди проводилася співробітниками СБУ за участі та сприяння Департаменту економічної та інформаційної безпеки Укрзалізниці.

Керівництво АТ «Укрзалізниця» послідовно проводить антикорупційну політику з метою очищення товариства від тих, хто завдає матеріальної та репутаційної шкоди товариству.

Тов Центр Трубоізоляція