Вантажний автомобіль під час перетину переїзду спричинив часткове сходження локомотива пасажирського поїзда на Івано-Франківщині

Залізничні новини 20 просмотр 7.02.2019, 18:27

Сьогодні, 7 лютого, о 15:54 на перегоні Хриплин – Братківці, що на Івано-Франківщині, водій вантажного автомобіля, порушивши правила дорожнього руху, виїхав на нерегульований переїзд прямо перед поїздом №143 Ворохта-Київ, спровокувавши зіткнення. У результаті дорожньо-транспортної пригоди локомотив зійшов з рейок першою колісною парою. Машиніст та пасажири поїзда не постраждали, водія автомобіля госпіталізовано.

«Лиш диво уберегло пасажирів  поїзда, локомотивну бригаду та горе-водія вантажівки від фатальних наслідків. Цей випадок не вперше демонструє злочинне нехтування водіями правилами руху та їх безвідповідальне ставлення до свого життя та оточуючих. Дане кричуще ДТП має стати останнім попередженням всім тим, хто наражає на небезпеку пасажирів та залізничників», — зазначив Євген Кравцов.

Керівник Укрзалізниці навів статистику, за якою лише минулого року внаслідок ДТП через необережність водіїв на залізничних переїздах та коліях України загинуло 16 осіб і 30 було травмовано. Загалом упродовж 2018 року на залізничній інфраструктурі сталося 79 випадків ДТП.

У 2019 році на залізничних переїздах та коліях Укрзалізниці вже сталося 7 випадків ДТП, внаслідок чого постраждали 6 громадян, одна особа загинула. Порівняно з січнем 2018 року кількість ДТП зменшилася на 1 випадок, однак кількість загиблих зросла на одну особу, а травмованих – на 2 особи (з 3 до 5). Усі ці випадки спричинені порушеннями  водіями  автотранспорту правил проїзду залізничних переїздів.