Топ-менеджмент АТ «Укрзалізниця» взяв участь у зустрічі з делегацією французьких підприємців у Торгово-промисловій палаті України

Залізничні новини 21 просмотр 8.02.2019, 10:45

Член правління АТ «Укрзалізниця» Желько Марчек і директор з реформування та стратегічного розвитку Антон Саболевський взяли участь у зустрічі з делегацією французьких підприємців федерації MEDEF у Торгово-промисловій палаті України. Делегацію в складі представників провідних французьких компаній очолив президент французько-української ділової ради Ніколя Жашьє.

Французькі підприємці здійснили візит для оцінки економічної ситуації в Україні та визначення подальших форматів співпраці, зокрема, стосовно спрямування інвестицій у реалізацію інфраструктурних проектів. Зустріч сприяє інтенсифікації ділових контактів між Україною та Францією.

Укрзалізницю та французькі компанії пов’язують міцні ділові контакти та реалізовані спільні проекти, серед яких Бескидський тунель та інші.

Топ-менеджмент Укрзалізниці ознайомив іноземних гостей з пріоритетними проектами стратегічного розвитку компанії, окреслив потребу в оновленні тягового рухомого складу, зокрема, французька сторона розглядає можливості співпраці щодо оновлення електровозів Укрзалізниці.

Член правління АТ «Укрзалізниця» Желько Марчек нагадав, що ключовою позицією керівництва компанії є поетапна локалізація виробництва в Україні з доведенням до 50%. У першому півріччі цього року Укрзалізниця планує протестувати зразки електровозів передових світових виробників на українських коліях для остаточно вибору партнера-постачальника. Наразі тривають переговори з кількома компаніями-виробниками: німецькою Siemens Mobility, чеською Skoda Transportation, французькою Alstom, китайською CRRC і канадською Bombardier Transportation.

 

Довідка

У складі французької делегації представники компаній Alstom, Airbus Defence and Space, BNP Paribas, Egis, Safran, Secmair, Suez, Thales та ін.