Укрзалізниця приведе до єдиного рівня всі діючі ставки плати за послуги, пов’язані з передачею вантажів на кордоні, для європейських перевізників, – Вячеслав Єрьомін

Залізничні новини 12 просмотр 13.02.2019, 16:18

12 лютого 2019 року у Варшаві відбулися переговори між АТ «Укрзалізниця» та польськими колегами з АТ «ПКП ЛХС». За їх результатами було підписано протокол щодо актуалізації ставки плати за послуги, пов’язані з передачею вантажів на кордоні.

 

За словами директора операційного АТ «Укрзалізниця» Вячеслава Єрьоміна, сьогодні був підписаний важливий документ, яким розпочато роботу над встановленням єдиного рівня ставок для європейських перевізників. «З метою лібералізації доступу до ринку перевезень вантажів через державний кордон з Україною сьогодні переглянуто ставки плати за послуги, пов’язані з передачею вантажів на кордоні. Надалі приведемо до єдиного рівня оплати за послуги для європейських перевізників, зокрема Румунії, Словаччини та Угорщини», – зазначив Вячеслав Єрьомін.

Перелік ставок і пролонгацію договорів з європейськими країнами було затверджено правлінням АТ «Укрзалізниця» та заздалегідь поінформовано перевізників-партнерів.

Окрім цього, під час зустрічі в Польщі обговорювалися питання двостороннього співробітництва та взаємодії при організації міжнародних залізничних перевезень вантажів між Україною та Польщею. Сторони також дійшли згоди щодо необхідності актуалізації існуючих міжнародних міжурядових, міжвідомчих та двосторонніх угод.