Працівники Укрзалізниці разом із правоохоронцями викрили та затримали розкрадачів дизпального на Черкащині

Залізничні новини 10 просмотр 25.02.2019, 18:50

Працівники Головного управління воєнізованої охорони Укрзалізниці разом із правоохоронцями провели спецоперацію в Смілянському районі Черкаської області з викриття та затримання злочинної групи, яка розкрадала дизельне пальне з локомотивів. У результаті спецоперації працівниками Нацполіції затримано групу осіб, які підозрюються в причетності до серії крадіжок дизпального.

В участі в злочинній схемі відбору дизпального з локомотивів та його реалізації підозрюються працівники та керівники середньої ланки одного з локомотивних депо регіональної філії «Одеська залізниця», співробітники Укрзалізниці, а також цивільні особи. Продовжуються заходи щодо встановлення осіб зловмисників.

За повідомленням Нацполіції, під час проведення низки санкціонованих обшуків вилучено близько 5 тонн дизельного пального, шланги, заправочний пістолет, двигуни, гроші та автомобілі, якими користувались підозрювані під час вчинення кримінального правопорушення. Речові докази вилучено та буде направлено на експертизу.

Відкрито кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Також вживаються заходи щодо встановлення та відшкодування завданих збитків Укрзалізниці.

Керівництво Укрзалізниці всіляко сприяє проведенню повного та об’єктивного розслідування злочину та притягненню винних осіб до відповідальності, а також працює в напрямку попередження подібних злочинів у майбутньому.