Придбана перша тисяча квитків на рейси нового поїзда сполученням Київ – Маріуполь

Залізничні новини 0 просмотр 27.03.2019, 15:56

Вже понад тисяча пасажирів придбали квитки на новий поїзд № 9/10 Київ – Маріуполь категорії «Нічний експрес». Він розпочинає курсувати з 30 березня.

«Значною перевагою цього поїзда є, те, що він долатиме маршрут на кілька годин швидше ніж інші у цьому напрямку. У складі поїзда вагони всіх цінових категорій. Важливо також, що його обслуговуватиме пасажирське вагонне депо Маріуполь і поїзні бригади цього депо. Це забезпечить створення в місті додаткових робочих місць», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Поїзд № 10/9 Київ – Маріуполь вирушатиме зі станції Київ-Пасажирський о 19:03 та прибуватиме на кінцеву станцію о 09:47. У зворотному напрямку відправлення о 16:30, прибуття до Києва о 07:14. Поїзд зупинятиметься на станціях Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Комиш-Зоря та Волноваха.

Усі вагони поїзда, плацкартні, купейні та СВ, після капітального ремонту – сучасні та комфортабельні, обладнані системами кондиціонування повітря, вакуумними туалетами та мають достатню кількість розеток.

Квитки можна придбати в залізничних касах або системі онлайн-продажу.