Укрзалізниця зменшила ціну дизпального, що постачатиметься за укладеними контрактами, — Євген Кравцов

Залізничні новини Переглядів: 10.04.2019, 11:11

Учора, 9 квітня, Укрзалізниця підписала 2 контракти на постачання дизельного пального з переможцями аукціонів, що відбулися в системі ProZorro 27 березня. Кожен аукціон складався з 25 тис. тонн дизпального. Крім того, укладено додаткові угоди на зменшення ціни пального при наданні перших рознарядок постачальником. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

Один з контрактів підписаний з ПП «ОККО КОНТРАКТ» за ціною 28200 грн за тонну. Інший укладений з ТОВ «Анвітрейд» за ціною 28083 грн за тонну.

За словами керівника Укрзалізниці, усі договори на постачання дизельного пального передбачають перерахунок ціни залежно від зміни показників Platts. Тому Укрзалізниця уклала додаткові угоди на зменшення ціни пального при наданні перших рознарядок постачальником. «Так, за договором з ПП «ОККО КОНТРАКТ» ціна знизилася до 27814 грн за тонну. За договором з ТОВ «Анвітрейд» — до 27696 грн за тонну. Це ще один аргумент на користь формульного ціноутворення. За умови його відсутності, в умовах зниження цін на ринку, Укрзалізниця була б змушена купувати дизель за завищеними цінами. Варто також окремо наголосити, що іншою особливістю умов постачання для потреб Укрзалізниці є відстрочка платежу в 5 банківських днів», — розповів Євген Кравцов.

Згідно з ціновою інформацією Консалтингової компанії UPECO ціни на великооптові партії дизельного пального на день підписання договорів складали 27167 грн за тонну на умовах попередньої оплати.

Передбачається, що найближчими днями будуть підписані ще два договори на постачання 50 тисяч тонн пального з переможцями інших двох аукціонів, які відбулися 1 квітня.