Делегація Укрзалізниці на чолі з членом правління Ремігіушем Пашкевичем взяла учать у засідання ОСЗ у Сеулі

Залізничні новини Переглядів: 11.04.2019, 09:49

Делегація АТ «Укрзалізниця», яку очолює член правління Ремігіуш Пашкевич бере участь у засіданні XXXIV конференції відповідальних представників залізниць ОСЗ (Організації Співдружності Залізниць), що проходить у столиці Республіки Кореї місті Сеул з 8 по 12 квітня 2019 року.

 

Учасники засідання розглядають звіти про роботу залізничних адміністрацій у рамках ОСЗ за 2018 рік. Зокрема, обговорюються питання розвитку вантажних і пасажирських перевезень, інфраструктурних проектів, рухомих складів, кодування та інформатики, взаєморозрахунків тощо.

Керівники залізничних адміністрацій із різних країн проводять роботу з узгодження розкладів руху та схем формування пасажирських поїздів у міжнародному сполученні, виділення норм місць для резервування квитків, у тому числі й на зворотний виїзд, умов пропуску та перестановки складів поїздів на прикордонних переходах та ін.

Крім того, на засіданні будуть затверджені зміни до ряду нормативних документів, які регламентують умови здійснення вантажних і пасажирських перевезень, а також програму роботи ОСЗ на 2020 рік та наступні роки.