У Києві розпочалось засідання робочої групи з розвитку Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту

Залізничні новини Переглядів: 17.04.2019, 12:35

Сьогодні, 16 квітня, у Києві розпочалось засідання робочої групи з розвитку Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту. Зібрання робочої групи передує проведенню чергового засідання загальних зборів «Міжнародної асоціації» Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут», які пройдуть завтра.  

 

У роботі зібрання беруть участь представники членів Асоціації підприємств залізничного та морського транспорту України, Азербайджану, Грузії, Казахстану, Польщі, Румунії та Туреччини.

Під час засідання загальних зборів Об’єднання Юридичних Осіб «Міжнародна асоціація» Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут», які пройдуть завтра, 17 квітні, буде заслухано звіт про виконання плану перевезень за маршрутом ТМТМ за перший квартал 2019 року та розглянуть питання встановлення конкурентоспроможних тарифних ставок на перевезення окремих номенклатур вантажів.

Також буде опрацьовано низку організаційних питань роботи Асоціації. Зокрема, її положення про правління, питання вступу до Асоціації в якості асоційованого члена АТ «Каскор — Транссервіс» (Казахстан), а також проаналізовано аудовану фінансову звітність ОЮО «МА«ТМТМ» за 2018 рік.

Крім того, учасники засідання розглянуть низку питань щодо організації роботи маршруту ТМТМ, зокрема, термінів доставки вантажів за маршрутом, плати за користування вагонами тощо.

 

Довідково

ОЮО «Міжнародна Асоціація «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут» зареєстроване 11 січня 2017 року в Республіці Казахстан. Укрзалізниця увійшла до складу Асоціації в якості постійного члена з 1 квітня 2017 року. Діяльність Асоціації спрямована на залучення транзитних і зовнішніх торгових вантажів, розвиток інтегрованих логістичних продуктів за маршрутом ТМТМ. Метою Асоціації є проведення ефективної тарифної політики, оптимізація витрат і вартості, створення єдиної технології перевізного процесу, сприяння зниженню адміністративних бар’єрів.