журнал «Вагонний парк»

Міжнародний професійний журнал «Вагонний парк» видається з 2006 р. як щомісячний спеціалізований журнал.

Основною цільовою аудиторією журналу є фахівці департаментів вагонного господарства, служб вагонного господарства, залізничних депо, заводів, технічних та науково-впроваджувальних організацій залізничного профілю, викладачі та студенти транспортних навчальних закладів.

Головне завдання редакції полягає в задоволенні інформаційних потреб читацької аудиторії. Журнал «Вагонний парк» друкує наукові статті та включений до переліку фахових видань Вищої Атестаційної Комісії України. Це вкрай важливо для науковців, викладачів та студентів ВНЗ, зацікавлених у розвитку наукової кар’єри. «Вагонний парк» — видання вузької спеціалізації, усі його публікації стосуються до вагонного й пасажирського господарств залізниці.

Кожен номер журналу включає рубрики, орієнтовані на різні категорії читачів та на сферу їх професійних інтересів.

Тематика журналу різноманітна й багатогранна. Головний акцент публікацій журналу — технічна складова галузі, яка включає обладнання, принципи обслуговування, ремонту та експлуатації нетягового рухомого складу. На сторінках журналу можна ознайомитися з передовими науковими ідеями, їх впровадженням і практичним застосуванням у залізничній галузі.

Тут надаються рекомендації з виявлення й усунення несправностей на рухомому складі, наводяться описи нової техніки та передових технологій. Популярністю в депо користуються кольорові вкладки-схеми електричних ланцюгів, пневматичної та гальмівної систем локомотивів і вагонів.

Велику увагу журнал приділяє реформуванню транспорту, безпеці руху, автогальмам, ресурсозбереженню. Публікується чимало цікавої інформації про зарубіжну техніку, історію транспорту, соціальні проблеми та ін. Журнал «Вагонний парк» виконує також просвітницьку функцію. Він ознайомлює читачів із фрагментами історії залізниць, із цікавими фактами й яскравими пам’ятними подіями.

Редакція має намір іти в ногу з часом, усебічно сприяти успішному вирішенню багатопланових завдань, які стоять перед залізничним транспортом України.

Ми запрошуємо до творчої співпраці всіх бажаючих, раді відповісти на всі запитання.

Передплатний індекс

98540

Передплата здійснюється в найближчому відділенні Укрпошти.

Дізнатися більше можете за телефонами: +38(057) 719-27-14 та 5-55-45